inovatyvūs internetiniai sprendimai

Paslaugos

Darbų pavyzdžiai
Interneto svetaine Ekstremalu

Interneto svetainių kūrimas

Kiekvieną internetinę svetainę kuriame individualiai. Ar tai būtų paprasta reprezentacinė svetainė, ar nestandartinis didelio lankomumo portalas - analizuojame poreikius ir ieškome geriausiai Jums tinkančių sprendimų.

Unikalus dizainas

Siekiame, kad kiekviena svetainė turėtų savo veidą, todėl siūlome unikalius dizainus. Sukursime Jums profesionalų pageidaujamos tematikos ir stiliaus dizainą.

Individuali turinio valdymo sistema

Turinio valdymo sistemas (TVS) irgi kuriame individualiai. Išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir suprogramuosime visas Jūsų pageidaujamas funkcijas. TVS bus lietuvių kalba, paprasta ir patogi naudotis netgi nepatyrusiam vartotojui.

Svetainės talpinimas ir administravimas

Rekomenduosime tinkamą svetainės talpinimo planą, sukonfigūruosime serverį. Jums pageidaujant, sukelsime į svetainę pradinę informaciją.

SEO ir internetinis marketingas

Lankytojų pritraukimas ne mažiau reikšminga užduotis, nei pačios svetainės sukūrimas. Jums pageidaujant, paruošime svetainei tekstus, suteiksime SEO ir internetinio marketingo paslaugas.

Garantija ir priežiūra

Ypatingą dėmesį skiriame darbų kokybei. Svetainėms suteikiame vienerių metų garantijos terminą, kurio metu prižiūrime svetainės darbą ir šaliname bet kokias pastebėtas klaidas. Nemokamai konsultuojame svetainės naudojimosi klausimais.

Domina svetainės kūrimo paslaugos? - susisiekite su mumis ir pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą.

Darbų pavyzdžiai
Interneto svetaine Ekstremalu