inovatyvūs internetiniai sprendimai

Paslaugos

Darbų pavyzdžiai
Interneto svetainė Živilė

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Kurdami internetinę parduotuvę, analizuojame rinką ir ieškome sprendimų, padedančių pritraukti pirkėjus. Sukursime išsiskiriančią, pritaikytą Jūsų veiklos sričiai ir siūlomų prekių specifikai, el. parduotuvę.

Profesionalus ir funkcionalus dizainas

Elektroninės parduotuvės dizainas turi būti ne tik gražus, bet pabrėžti Jūsų privalumus bei paskatinti pirkti. Sukursime unikalų dizainą, atitinkantį Jūsų veiklos sritį, apgalvosime kiekvieną detalę, kad patraukti lankytojo dėmesį ir paskatinti įsigyti siūlomas prekes.

Patogi lankytojui el. parduotuvė

Kuo lengviau lankytojai suras norimas prekes, kuo paprastesnis ir greitesnis bus užsakymo procesas, tuo daugiau pirkėjų turėsite. Suprojektuosime patogią lankytojui elektroninę parduotuvę, optimizuosime užsakymo formą, kad prireiktų kuo mažiau žingsnių surasti prekę bei ją nusipirkti.

Paprastas administravimas

Sukursime individualią el. komercijos sistemą, turinčią visas Jums reikalingas funkcijas. El. parduotuvės administravimas bus paprastas ir patogus, net ir esant dideliems prekių kiekiams bei užsakymų srautams.

Maksimaliai automatizuosime užsakymų vykdymą. Suprogramuosime prekių importą iš tiekėjų, likučių sinchronizavimą, sujungsime parduotuvę su buhalterine apskaita, kurjerių sistemomis.

El. parduotuvės populiarinimas ir vystymas

Patarsime kaip reklamuoti el. parduotuvę ir pritraukti daugiau pirkėjų, suteiksime konsultacijas kitais el. komercijos klausimais. Jums pageidaujant, paruošime prekių aprašymus, suteiksime SEO ir internetinio marketingo paslaugas.

Domina el. parduotuvės kūrimo paslaugos? - susisiekite su mumis ir pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą.

Darbų pavyzdžiai
Interneto svetainė Živilė