web sprendimai, elektroninė komercija

Blogas

Kas slepiasi už svetainių kūrimo reklaminių frazių?


Svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimo pasiūlymuose dažnai pabrėžiamos savybės, kurių net privalumais negalima pavadinti, nes tai savaime suprantami dalykai, kuriuos turi visos svetainės.

Štai keletas dažniausiai sutinkamų tokių reklaminių frazių ir ką jos iš tiesų reiškia:

Siūlome svetainę su turinio valdymo sistema, kurios pagalba galėsite patys talpinti informaciją. Šiais laikais visos svetainės turi turinio valdymo sistemas. Privalumu gali būti turinio valdymo sistemos patogumas, jos funkcijos, o ne pats turinio valdymo sistemos buvimo faktas.

Naudojame vieną populiariausių pasaulyje atviro kodo turinio valdymo sistemą. Atviro kodo turinio valdymo sistemos yra nemokamos, todėl ir yra tokios populiarios. Praktiškai visi svetainių kūrėjai naudoja atviro kodo sistemas, čia pats lengviausias būdas sukurti internetinę svetainę. O štai komercines ar individualiai kurtas sistemas, kurių prireikia esant sudėtingesniems poreikiams, jau gali pasiūlyti ne kiekvienas.

Siūlome didelį profesionalių dizainų pasirinkimą. Siūlymas pasirinkti dizainus rodo, kad dizainas individualiai jums kuriamas nebus, o bus naudojamas šablonas. Ir, kaip taisyklė, yra siūlomi ne pačios įmonės sukurti, o šablonų parduotuvėse (templatemonster.com, themeforest.net) platinami dizaino šablonai. Todėl tuos pačius šablonus jums pasiūlys bet kuris svetainių kūrėjas.

Užregistruojame svetainę paieškos sistemose. Svetainių registruoti paieškos sistemose jau seniai nebereikia. Jos pačios suranda ir suindeksuoja visas naujai sukurtas svetaines.

Svetainė bus optimizuota paieškos sistemoms. Optimizavimas paieškos sistemoms yra savarankiškas darbas, atliekamas atskirai nuo pačios svetainės kūrimo. Todėl jei pasiūlyme nėra konkrečių raktažodžių, kuriems optimizuojama, terminų ir pozicijų, kurias pasieksite, vadinasi realus optimizavimo darbas vykdomas nebus. Tiesiog bus naudojama turinio valdymo sistema, turintį gražią nuorodų struktūrą, galimybę įdėti meta žymes ir tvarkingai suformatuoti html tekstą. Tačiau bet kuri šiuolaikinė turinio valdymo sistema turi šias funkcijas.

Integruosime svetainę su socialiniais tinklais - facebook, twitter, google+. Tai vėlgi darbas, kurį reikia detalizuoti - kas konkrečiai bus padaryta. O kai darbai nėra įvardinami, tai dažniausiai integravimas apsiriboja tuo, kad į svetainę įdedami "like" mygtukai ir nuorodos į jūsų profilius socialiniuose tinkluose. O tai labai elementarus darbas, kurį gali padaryti net pats vartotojas.

Galėsite stebėti svetainės lankytojų statistiką. Tai reiškia, kad bus įdiegta Google Analytics paskyra, kurioje ir matysite svetainės statistiką. Google Analytics pajungimas - vėlgi labai paprastas darbas, kurį nemokamai padarys bet kuris svetainių kūrėjas.

Galėsite naudoti el. paštą, atitinkantį jūsų svetainės adresą. Jei turite nusipirkę domeną ir užsisakę svetainės talpinimo planą, tai automatiškai gaunate galimybę naudoti el. paštą su to domeno adresu. Ir paštu galite naudotis net neturėdami pačios svetainės.

Turėsite neribotą prekių, kategorijų, puslapių skaičių. Jokia turinio valdymo sistema savaime neriboja duomenų skaičiaus. Kartais pačios web sprendimų įmonės uždeda tokius apribojimus marketinginiais tikslais, kad vieną, apribotą versiją siūlytų pigiau, o kitą, neribotą - brangiau.

Kadangi interneto svetainių kūrimo paslaugos yra gana sudėtingos ir ne specialistui sunkiai suprantamos, dažnai iškyla tokia situacija, kad reklaminės frazės turi mažai ką bendro su realiais privalumais. Ir iššifruoti jas bei palyginti siūlomus sprendimus - gali būti ne ką lengvesnė užduotis, nei suprasti patį svetainės programinį kodą.

Domina internetinių svetainių kūrimo paslaugos? - Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą.